windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Oppo Smartwatche Urzadzenia

OPPO Watch trafia do sprzedaży w Polsce! Co warto o nim wiedzieć?

OPPO, wiodący producent urządzeń mobilnych, wprowadza na rynek stylowy i intuicyjny smartwatch OPPO Watch. Wyposażony w system operacyjny Wear OS by GoogleTM gadżet został stworzony, by stać się idealnym asystentem, który pomoże łatwo i bezproblemowo łączyć życie prywatne z zawodowym, korzystając przy tym z pełnej gamy aplikacji i usług Google. Dodatkowo sprzęt otrzymał przydatne funkcje,  w tym stałego śledzenia pulsu i faz snu oraz przypomnienia o aktywności fizycznej i 5-minutowych treningów, dzięki czemu pomoże zadbać o zdrowie nie tylko na siłowni. Zegarek będzie dostępny już od najbliższego poniedziałku, 31 sierpnia w specjalnej przedsprzedażowej cenie.

OPPO Watch to dobry smartwatch w uczciwej cenie!

OPPO Watch jest oferowany w dwóch rozmiarach:  

  • 46 mm o ramce wykonanej ze stopu aluminium serii 6 000 i unikalnym wykończeniu w kolorze czarnym lub (dostępnym nieco później) złotym
  • 41 mm, dostępnych w wariancie czarnym lub różowym. 

Oba dostępne aktualnie zegarki, wykorzystują do komunikacji moduł WiFi, pojawienie się wersji 46 mm wyposażonej w eSIM/LTE planowane jest w późniejszym czasie.

Pięknie zaprojektowane dzieło sztuki na twoim nadgarstku

Model OPPO Watch 46 mm to pierwszy na świecie smartwatch z podwójnie zakrzywionym ekranem. Stosunek wielkości wyświetlacza do całego zegarka wynosi 72,76%, co przekłada się na niezwykle prostą obsługę oraz wyrazisty obraz. Każdy element gadżetu został pieczołowicie dopracowany. W produkcji zastosowano 19-stopniowy proces polerowania, co gwarantuje płynne połączenie trójwymiarowej szybki z aluminiową kasetą. Wyrazisty, trójwymiarowy ekran AMOLED ma wielkość 1,91 cala, wyświetla pełną paletę barw DCI-P3. Oferuje on rozdzielczość 402×476, jasność 500 nitów i zagęszczenie pikseli na poziomie 326 PPI, dzięki czemu wyświetlane informacje są dobrze widoczne nawet w pełnym słońcu. Ekran gwarantuje wyjątkowo czysty i wyraźny obraz, który nie męczy wzroku. Aktualne portfolio uzupełnia OPPO Watch 41 mm którego kaseta także wykonana jest ze stopu aluminium serii 6000, zapewniając mu trwałość i odporność. 1,6-calowy wyświetlacz AMOLED 301 PPI  gwarantuje szeroki kąt widzenia i żywy, szczegółowy obraz – nawet gdy użytkownik pozostaje w ciągłym ruchu. 

Model OPPO Watch 46 mm, zasilany przez system operacyjny Wear OS by Google, umożliwia łatwe przełączanie się między rolami, zadaniami i czynnościami, płynnie dopasowując się do rytmu dnia posiadacza gadżetu. Wystarczy kliknięcie, żeby uzyskać dostęp do pełnej gamy aplikacji i usług Google, w tym funkcji płatności Google Pay lub nawigacji za pomocą Google Maps. Dodatkowo za pośrednictwem zegarka można także przeprowadzić rozmowę telefoniczną, jeśli tylko znajduje się on w zasięgu sparowanego z nim telefonu. W ramach miłego dodatku, wykorzystującego funkcję obrazowania opartego na sztucznej inteligencji, zegarek OPPO Watch pomoże zadbać także o wygląd perfekcyjny w każdym detalu. Wystarczy otworzyć aplikację HeyTap Health i zrobić zdjęcie wybranego zestawu ubrań, a smartwatch wygeneruje pasujący wygląd tarczy.

Regularne ceny zegarków wynoszą 1299 zł za model OPPO Watch 46 mm i 999 zł za model OPPO Watch 41 mm. Tym niemniej, w ramach specjalnej przedpremierowej propozycji, zegarki OPPO będą dostępne w dniach 31.08 – 06.09 w promocyjnych cenach: 1149 za wersję 46 mm i 899 za wersję 41 mm oferta obowiązywać będzie we wszystkich kanałach sprzedaży.

Źródło: informacja prasowa

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS