windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple Ciekawostki iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

iPhone SE jeszcze korzystniejszym wyborem? Jesienne premiery Apple nas w tym utwierdzą!

Apple w tym roku chce nam pokazać, że jego smartfony mogą kojarzyć się nie tylko z prestiżem, ale i z opłacalnością. Prezentacja iPhone SE utwierdziła nas w tym – to świetne urządzenie dostępne w bardzo korzystnej cenie. Po prezentacji iPhone 12 jego zakup może być jeszcze bardziej opłacalny. Fani „Jabłka” – szykujcie się na ciekawe obniżki cen urządzeń z Cupertino!

iPhone SE odczuwalnie potanieje!

Rynkowy debiut iPhone 12 i pochodnych ma przyczynić się do zmian w obecnym portfolio Apple. Z oferty Apple mają wypaść iPhone 11 Pro i 11 Pro Max. Ceny pozostałych iPhone’ów mają zostać w odczuwalny sposób obniżone. iPhone 11 ma być o 150 USD tańszy i kosztować 549 dolarów. Za mniejsze pieniądze zakupimy także iPhone Xr. Tutaj Apple najprawdopodobniej zdecyduje się na obniżkę ceny do pułapu 499 USD. Najciekawsza może być jednak kwota za którą kupimy nowego iPhone SE. Po premierze tegorocznych, jesiennych nowości od Apple za jego podstawową wersję zapłacimy 349 USD, dzięki czemu ten wilk w owczej skórze zrówna się cenowo z Pixelem 4a! Ponadto pojawiły się wieści wskazujące na możliwość rynkowego debiutu iPhone SE Plus. Jego atutem miałoby być lepsze zagospodarowanie frontowego panelu uzyskane przez przeniesienie Touch ID na krawędź obudowy urządzenia (zapewne rozwiązanie analogiczne, do znanego choćby z Samsunga Galaxy S10e). Tutaj jednak musimy poczekać na jakieś bardziej konkretne przecieki.

Muszę przyznać, że poważnie zastanawiam się nad przesiadką na iOS. Być może wkrótce iPhone SE będzie najbardziej rozsądnym wyborem w średniej półce cenowej. Odnoszę bowiem wrażenie, że producenci smartfonów pracujących pod kontrolą Androida nieco zagalopowują się ostatnio z cenami niektórych urządzeń.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS