windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Huawei znów wymiata? Mate 40 Pro w pełnej krasie na renderach!

Huawei co roku pokazuje nam naprawdę świetne, flagowe smartfony. Gdyby nie problemy z dostępem do usług Google, Samsung miałby na tym polu naprawdę wymagającego rywala. W tym roku przed nami jeszcze premiera modeli z rodziny Mate 40, które największe zainteresowanie wzbudza zapewne w Chinach. Czy miałyby szanse na ogromny rynkowy sukces, gdyby nie brak dostępu do GMS? Poznaliśmy właśnie wygląd modelu Mate 40 Pro i muszę przyznać, że ten smartfon od strony wizualnej robi ogromne wrażenie!

Huawei Mate 40 Pro to piękny smartfon!

Muszę przyznać, że Mate 40 Pro wygląda o wiele lepiej niż tegoroczne flagowce Samsunga. Trudno nie zauważyć, że pod względem wzornictwa nowość będzie nawiązywała do poprzednika – Mate 30 Pro. W oczy rzuca się ogromna wyspa aparatów umieszczona w centrum górnej części plecków nowego flagowca. Przecieki wskazują na to, że umiejscowione zostaną tam cztery obiektywy: jednostka główna 108 lub 50 MP, szerokokątna 20 MP, zwykły teleobiektyw 8 MP oraz teleobiektyw o peryskopowym charakterze. Mate 40 Pro ma otrzymać 6,78-calowy ekran OLED z wbudowanym optycznym czytnikiem linii papilarnych. Ma on pracować w rozdzielczości QHD+ oraz oferować częstotliwość odświeżania na poziomie 90 Hz.

Gdyby nie mankament w postaci braku dostępu do usług Google, to mielibyśmy do czynienia z naprawdę fantastycznym flagowcem – a Samsung miałby się czego obawiać. Niestety premiera Mate 40 i Mate 40 Pro od Huawei najpewniej przejdzie w Europie bez większego rozgłosu. A szkoda, bo będą to świetne smartfony o wybornych specyfikacjach i wysokiej jakości wykonania.

Źródło: WindowsUnited

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS