windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung! Imponujesz mi! Ważna aktualizacja także dla starszych flagowców!

Samsung wraz z premierą modeli z rodziny Galaxy Note 20 zaprezentował nam nową wersję nakładki systemowej dla swoich smartfonów i tabletów – One UI 2.5. Zaledwie wczoraj pisaliśmy Wam o tym, że wystartowała jej dystrybucja dla serii Galaxy S20. Dziś natomiast mamy kolejne, dobre wieści. Z oficjalnych informacji wynika, że dostęp do nowej nakładki otrzymają nawet dość leciwe flagowce sprzed dwóch lat!

Galaxy S9/9+ i Galaxy Note 9 z One UI 2.5!

Mowa oczywiście o modelach Galaxy S9/9+ i Galaxy Note 9. Całkiem niedawno spekulowano, czy te urządzenia otrzymają jeszcze jakąkolwiek dużą aktualizację oprogramowania. Dlatego właśnie Samsung tak pozytywnie nas zaskakuje! One UI 2.5, wprowadza do interfejsu Koreańczyków kilka dość istotnych, nowych funkcji. Wystarczy wspomnieć chociażby o bezprzewodowym trybie Dex. Dzięki niemu w wygodny sposób połączymy naszego smartfona z telewizorem. Po podłączeniu do takiego zestawu bezprzewodowych myszy i klawiatury, z powodzeniem zastąpi nam on w podstawowych zastosowaniach komputer. Usprawnień doczekała się także systemowa aplikacja aparatu – nowe opcje do niej dodane umożliwią nagrywanie jeszcze bardziej profesjonalnych materiałów wideo oraz szerszą kontrolę nad parametrami wykonywanych przez nas zdjęć.

W przypadku tak leciwych smartfonów, nowa wersja nakładki musi zostać dokładnie przetestowana zanim trafi na pokład naszych urządzeń. Z pewnością więc jeszcze trochę poczekamy, zanim doczekamy się tego pakiety nowości oficjalnie. Cieszy jednak fakt, że koncern z Korei nie zapomina o swoich ex-flagowcach!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS