windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Świetne wieści dla fanów Galaxy S20! Ważna aktualizacja już jest!

Samsung w ostatnich dniach nie przestaje nas pozytywnie zaskakiwać. Kilka dni temu koncern z Korei bardzo mocno zaplusował u fanów zapowiadając, że niektóre z jego produktów w swoim cyklu życia będą otrzymywały trzy duże aktualizacje Androida. Dziś natomiast dotarła do nas bardzo ważna wiadomość, która zainteresuje właścicieli smartfonów z rodziny Galaxy S20. Samsung przygotował bowiem dla tych urządzeń bardzo ważną aktualizację!

Rodzina Galaxy S20 z One UI 2.5!

Wraz z premierą serii Galaxy Note 20, oficjalnie zadebiutowała nakładka Samsung One UI 2.5, wprowadzająca do interfejsu Koreańczyków kilka dość istotnych, nowych funkcji. Wystarczy wspomnieć chociażby o bezprzewodowym trybie Dex. Dzięki niemu w wygodny sposób połączymy naszego smartfona z telewizorem. Po podłączeniu do takiego zestawu bezprzewodowych myszy i klawiatury, z powodzeniem zastąpi nam on w podstawowych zastosowaniach komputer. Usprawnień doczekała się także systemowa aplikacja aparatu – nowe opcje do niej dodane umożliwią nagrywanie jeszcze bardziej profesjonalnych materiałów wideo oraz szerszą kontrolę nad parametrami wykonywanych przez nas zdjęć. Aktualizacja trafia już na smartfony z rodziny Galaxy S20 na wybranych, europejskich rynkach. Możliwe więc, że na dniach zostanie udostępniona do pobrania także w Polsce.

Cieszy fakt, że Samsung tak szybko udostępnia kluczowe funkcje Galaxy Note 20 pozostałym flagowcom. Przy One UI 2.1 wykonanie podobnego kroku zajęło koncernowi z Korei prawie dwa miesiące. Oby był to dobry prognostyk na przyszłość dla fanów sprzętu od tego giganta!

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS