windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Gry

Epic po raz kolejny zaskakuje! Świetna gra niezależna za darmo!

Epic Games od dłuższego czasu toczy intensywną rywalizację ze Steam w kwestii pozyskiwania nowych użytkowników. I trudno nie przyznać, że wie jak zwrócić uwagę na swój sklep. Niejednokrotnie bowiem Epic oferowało nam naprawdę ciekawe gry w promocji za darmo. Wystarczy wspomnieć o takich tytułach, jak GTA V, Borderlands czy Kingdom Come: Deliverance. W międzyczasie natomiast nie mogliśmy liczyć na równie korzystne oferty na Steam. W tym tygodniu natomiast możemy otrzymać natomiast jedną z najciekawszych gier niezależnych!

Enter the Gungeon dostępne za darmo!

Enter the Gungeon to jedna z najciekawszych gier niezależnych ostatnich lat. Co prawda nie powali nas na kolana pod względem niesamowitej jakości efektów graficznych, jednak jej oprawa jest przyjemna i naprawdę cieszy oko. Produkcja ta popularność zdobyła nie tylko w przypadku komputerów, ale i na konsoli Nintendo Switch, dla której również została wydana. Grę cechuje wysoka grywalność oraz humorystyczne podejście do fabuły. Być może nie wciągnie Was na długie godziny jak Diablo czy Wrota Baldura, ale będzie ciekawą odskocznią przy której chętnie spędzicie kilkanaście minut dziennie.

Oczywiście grę do konta przypisujecie w tradycyjny sposób – tak, jakbyście ją kupowali. Cena została tymczasowo obniżona do 0 zł. Czynność tą możecie wykonać przez aplikację Epic Games Store dla Windows, bądź przez stronę internetową sklepu. Dajcie koniecznie znać czy Enter the Gungeon przypadło Wam do gustu!

Źródło: Epic

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS