windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple Ciekawostki Plotki/przecieki

Apple jednak się wyrobi? Możliwa wcześniejsza premiera nowości!

Całkiem niedawno w sieci pojawiły się wieści – potwierdzane przez samych pracowników Apple – wskazujące na to, że premiera tegorocznych, jesiennych nowości z Cupertino może ulec nieznacznemu opóźnieniu. Nastawialiśmy się więc na wielką prezentację w październiku. Jak się jednak okazuje, gigant może szybciej wyrobić się z przygotowaniem swoich urządzeń do premiery. Czy konferencja odbędzie się w tradycyjnym terminie?

Nowości od Apple jednak planowo we wrześniu?

Na takie, rewelacyjne wieści wskazują nam testy prowadzone przez Apple na YouTube. Pojawiła się tam bowiem testowa transmisja z miniaturką z WWDC 2020, która zaplanowana została na 10 września bieżącego roku. Nieopatrzność któregoś z pracowników koncernu z Cupertino? A może celowe podgrzewanie atmosfery wokół nadchodzących premier (w tym iPhone 12)? Trudno to w tej chwili ocenić. Niewątpliwie jednak coś jest na rzeczy. Oczywiście konferencja Apple, ze względu na zagrożenie pandemiczne zostanie przeprowadzona w trybie online. Przygotowania do niej, według niektórych doniesień, miały wystartować w dniu wczorajszym. Ważną kwestią będzie jeszcze to, kiedy po samej prezentacji nowe iPhone 12 trafią do sprzedaży. W tej materii często wskazywany jest październik, bądź nawet listopad.

Trzymam kciuki za to, by Apple wyrobiło się szybciej z przygotowaniem swoich nowości do oficjalnej prezentacji. Nie wątpię bowiem w to, że koncern zaoferuje nam wyborne pod względem designu i możliwości urządzenia będące – być może – najciekawszymi premierami tego roku. No to czekamy!

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS