windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Takiej baterii jeszcze u Samsunga nie było! Świetny smartfon z premierą już wkrótce!

Samsung w tym roku prawdziwie zbombardował nas ciekawymi premierami. Są to jednak działania konieczne, jeśli koncern z Korei chce zachować status lidera rynku mimo silnych ciosów ze strony Xiaomi. Tymczasem to nie koniec debiutów. Lada moment na półki sklepowe trafi Samsung Galaxy M51, który ma szanse na to, by mocno namieszać w swoim segmencie!

Samsung Galaxy M51 ma zawstydzić konkurencję potężną baterią!

Nowe urządzenie mające konkurować ze średniopółkowymi smartfonami z Chin ma oferować całkiem przyzwoitą specyfikację. Obraz wyświetlany będzie na 6,5-calowym ekranie typu AMOLED z otworem na frontową kamerkę. Centralną rolę w przypadku Galaxy A51 pełnił będzie procesor Snapdragon 730G wspierany przez 8 GB pamięci RAM oraz – najprawdopodobniej – 128 GB przestrzeni dyskowej na pliki użytkownika. Zestaw aparatów ma obejmować cztery obiektywy z głównym 64MP z matrycą ISOCELL Bright GW1. Największym smaczkiem ma być jednak zastosowana na pokładzie tego urządzenia potężna bateria. Jej pojemność ma wynosić aż 7000(!) mAh. Brzmi ciekawie, prawda? Jest tylko jedno „ale”!

Samsung musi rozsądnie wycenić swoją nowość. Po absolutnie bezkonkurencyjnym pod tym względem modelu Galaxy M21 przyszła premiera Galaxy M31s, który może i prezentował się nieźle, ale jego cena była beznadziejnie wysoka. Samsungu! Nie schrzań tego! W końcu seria Galaxy M miała nas zachwycać, a nie budzić uśmiech politowania!

Źródło: Gizchina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS