windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

Niedrogi OnePlus ma przed nami coraz mniej tajemnic!

OnePlus w tym roku bardzo pozytywnie nas zaskakuje. Co prawda wydał mocne i drogie flagowce, jednak wynagrodził mam te niedogodności poprzez premierę modelu Nord. Jak się okazuje, to nie jedyna niespodzianka, jaką w tym roku sprawi nam koncern z Chin. W niedalekiej przyszłości pod szyldem cenionej marki ma zadebiutować smartfon niskobudżetowy, który może skraść serca użytkowników o mniej zasobnych portfelach. A my wiemy o nim coraz więcej!

Tani OnePlus zrobi furorę?

Owa nowość może nosić nazwę OnePlus Aurora. Według najnowszych doniesień, tani OnePlus miałby oferować nam dostęp do ekranu o odświeżaniu minimum 90 Hz oraz procesora Snapdragon 690 (ze wsparciem dla 5G). Mówi się także o tym, że na pokładzie Aurory zainstalowane zostanie 6 lub 8 GB pamięci RAM. Co ciekawe, nowość miała by oferować wsparcie dla ładowania z mocą zaledwie 12W. To rozczarowanie, czyż nie? Pozostała część specyfikacji pozostaje nieznana, jednak spodziewałbym się również przynajmniej 64 GB przestrzeni na dane oraz przynajmniej trzech obiektywów aparatu na pleckach. Premiera takiej nowości mogłaby mieć miejsce późną jesienią, wraz z modelami OnePlus 8T i 8T Pro.

Jeśli do takiego niskobudżetowego smartfonu od popularnego producenta dodamy Androida wzbogaconego wydajną nakładką Oxygen OS oraz dość długi okres wsparcia – to może być hit. Dużo jednak zależy od tego, jak OnePlus wyceni swoje niskobudżetowe urządzenie. Czekamy na kolejne wieści w tej kwestii!

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS