windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

Taki będzie iPhone 12! Ciekawy przeciek w sieci!

Premiera nowych urządzeń z rodziny iPhone 12 to chyba najgorętsza z premier, jakie pozostały nam jeszcze w tym roku. Nic w tym dziwnego – Apple zapewne postara się, by zaskoczyły nas one w bardzo pozytywny sposób. Mimo, że dzięki beta testom poznaliśmy już iOS 14, to do tej pory tajemnicą owiany był wygląd nowych smartfonów od Apple. Dzięki ostatniemu przeciekowi wiemy już jednak w tej kwestii nieco więcej!

Nowe iPhone wyciekają do sieci na nieoficjalnych zdjęciach!

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia mające przedstawiać nowe iPhone’y, w dedykowanych etui typu case. Jak się okazuje, wzornictwo tych urządzeń jest zgodne z wcześniejszymi przewidywaniami. Apple najprawdopodobniej skłoni się ku designowi mającemu być hołdem złożonym takim klasykom, jak iPhone 4S czy iPhone 5S. Koncern z Cupertino po raz kolejny postawi na oryginalność, przy zachowaniu charakterystycznych motywów wizualnych (mam tu na myśli np. przeforsowaną w ubiegłym roku „wyspę” aparatów. Nie wiadomo natomiast jak będzie wyglądała kwestia notcha nad ekranem. Być może Apple zdecyduje się na uczynienie go w końcu nieco bardziej dyskretnym. Generalnie jednak – mając nadzieję, że mamy do czynienia z wiarygodnym przeciekiem – muszę stwierdzić, że nowe iPhone’y prezentują się wstępnie naprawdę korzystnie!

Premiera nowości od Apple już coraz bliżej. Zapewne w nadchodzących tygodniach niejednokrotnie będziemy bombardowani rozmaitymi przeciekami związanymi z następcami iPhone 11 i jego droższych wersji. Mam nadzieję, że będą to ciekawe, konstruktywne informacje nakreślające nam realny obraz nowych flagowców z Cupertino!

Źródło: 9to5Mac

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS