windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Google

Zegar Google z rewelacyjną funkcją! Będziemy spać lepiej?

Spotify to bez dwóch zdań jedna z najpopularniejszych usług muzycznych na rynku. Użytkownicy korzystają z niej bardzo chętnie – czy to w darmowej, czy też w płatnej wersji. Do tej pory mogliśmy z niej skorzystać w połączeniu z Zegarem Google, aby ten wybudzał nas o poranku za pośrednictwem ulubionego utworu. Jak się okazuje, współpraca między usługami zostanie w najbliższym czasie rozszerzona!

Zegar Google i Spotify z lepszą współpracą!

Koncern z Mountain View zamierza współpracować ze Spotify na szerszą skalę w ramach rozwoju aplikacji Zegar Google. Powszechnie dostępne wyniki badań naukowców wskazują na to, że zasypanie przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej bądź spokojnych odgłosach natury istotnie sprzyja poprawie jakości snu. Fakt ów dostrzegło właśnie Google i właśnie postanowiono o wykorzystaniu go w procesie rozwoju autorskiego zegaru dedykowanego systemowi Android.

Już lada moment w aplikacji Zegar Google udostępniona zostanie funkcjonalność umożliwiająca będzie wybór jednej z dedykowanych playlist, zawierających odgłosy natury, bądź inne, spokojne i relaksujące dźwięki, przy których zasypianie powinno być łatwiejsze i przyjemniejsze. Google nie poskąpi nam także możliwości personalizacji Zegara – dostępna będzie funkcja wskazania własnej listy odtwarzania, którą będziemy chcieli odpalić w momencie, gdy udamy się na wieczorny spoczynek.

Tradycyjnie dla Google – nowa funkcja będzie udostępniana falami dla poszczególnych grup użytkowników. Gdy tylko trafi na moje urządzenia – chętnie ją przetestuję. Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy na co dzień korzystacie z Google’owskiego Zegara, czy może zdecydowaliście się na inne rozwiązanie w tej kwestii.

Źródło: Google

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS