windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S20 FE w pełnej krasie! Jest na co czekać?

Samsung w tym roku ma dla nas w zanadrzu jeszcze dwie dość ważne premiery (nie licząc kolejnej generacji Galaxy Folda). Jedną z nich jest One UI 3 wraz z Androidem 11, a drugą Samsung Galaxy S20 FE, który ma być prawdziwą gratką dla wszystkich fanów flagowców z Korei. Wiemy już jak będzie się prezentowała ta nowość i jakie podzespoły zaoferuje potencjalnym nabywcom!

Samsung Galaxy S20 FE to fantastyczny smartfon!

Nie znamy jeszcze pełnej specyfikacji nowości od Samsunga. Wiadomo, że smartfon będzie dostępny w wersjach ze wsparciem zarówno dla łączności 4G, jak i 5G. Ponadto wiadomo, że nowy członek rodziny Galaxy S20 zadebiutuje w wersjach z Exynosem i Snapdragonem na pokładzie. Możemy liczyć także na wyświetlacz 120 Hz, wodoszczelność (IP68) i akumulator o pojemności 4500 mAh. W odróżnieniu jednak od tegorocznych flagowców Samsunga, w przypadku Galaxy S20 FE otrzymamy dostęp do nietypowego zestawu aparatów – główna matryca (12 MP – Sony IMX555) będzie wspierana przez obiektyw szerokokątny (12 MP) oraz teleobiektyw (8 MP). Taki zestaw przywodzi na myśl zeszłoroczne flagowce z rodzin Galaxy S10 i Galaxy Note 10, prawda? Wystarczy jednak w zupełności by tworzyć satysfakcjonujące zdjęcia oraz materiały wideo.

Jak na smartfona z rodziny Galaxy S20, prezentowane urządzenie ma być stosunkowo tanie. Wstępne ustalenia wskazują na cenę około 750 USD, co w przeliczeniu na złotówki daje około 2800 zł. Oczywiście jeśli Samsung Galaxy S20 FE trafi do dystrybucji nad Wisłą, to możemy się spodziewać, że przyjdzie nam za niego zapłacić kwotę przekraczającą 3000 złotych.

Skusicie się?

Źródło: OnLeaks

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS