windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android

Rewolucja w Spotify! Zmiana odczuwalna dla użytkowników?

Spotify to jedna z najpopularniejszych usług muzycznych na rynku. Choć obecnie z niej nie korzystam, to mam do niej duży szacunek ze względu na szeroką bazę wykonawców i utworów – nawet tych najbardziej niszowych. Aplikacja kliencka serwisu dla tabletów pracujących pod kontrolą Androida doczekała się własnie sporych zmian wizualnych. Czy na lepsze? Sprawdźmy!

Ważne zmiany w Spotify dla tabletów z Androidem!

Aplikacja Spotify dla tabletów z Androidem nie jest już rozciągniętą wersją apki dedykowanej smartfonom. Uzyskała własny interfejs dostosowany do wygodnej obsługi na dużych ekranach. Przede wszystkim możemy zauważyć, że główne elementy sterujące zostały przeniesione na lewą krawędź. Zniknął także pasek na dole, do tej pory służący nam do przemieszczania się pomiędzy głównymi sekcjami aplikacji. Dzięki takim zmianom wszystkie najważniejsze zakładki Spotify pozostaną w zasięgu naszego kciuka. Nie da się ukryć, że zmiany w wesji aplikacji dedykowanej tabletom z Androidem inspirowane są podobnymi, które udostępnione zostały już jakiś czas temu właścicielom iPad’ów.

Podobno zmiany dotyczą wersji aplikacji oznaczonej jako 8.5.72.625. Ciężko mi to potwierdzić, gdyż na co dzień nie korzystam z tabletów. Warto jednak wspomnieć o tym, że pierwsi użytkownicy Spotify zgłaszają już, że zmiany są dostępne na ich urządzeniach. A jak Wam podoba się nowy interfejs popularnej usługi?

Źródło: Android Police

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS