windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Wysyłam z Allegro – nowa usługa, która mocno ułatwi pracę!

Chyba każdy z nas korzystał już z Allegro – nie tylko w celach zakupowych, ale także by coś sprzedać. Gigant polskiego rynku e-commerce znany jest nie tylko z ciągłych zmian w prowizjach, ale i z wprowadzania udogodnień w serwisie zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Ci drudzy otrzymują do dyspozycji właśnie bardzo ważne narzędzie – Wysyłam z Allegro. Pozwoli ono na szybsze i wygodniejsze nadawanie przesyłek bezpośrednio z poziomu naszego konta.

Wysyłam z Allegro to udogodnienie dla sprzedających!

Dzięki nowemu rozwiązaniu sprzedający będą mogli nadawać przesyłki bezpośrednio z konta Allegro, łącznie z wydrukowaniem etykiet i zamówieniem odbioru paczek przez firmy kurierskie spod wskazanego przez nich adresu. To spore udogodnienie. Co ciekawe, sprzedający nie bedzie musiał podpisywać żadnych umów z przewoźnikami, a cały „proceder” będzie rozliczany bezpośrednio z serwisem Allegro. W pierwszej kolejności usługa będzie obejmowała wysyłki u następujących przewoźników:

  • Allegro Kurier UPS,
  • Allegro Kurier DPD,
  • Poczta Polska.

Mam nadzieję, że już wkrótce dołączy do niej mój ulubiony dostarczyciel przesyłek, czyli InPost. Cenniki nowej usługi prezentują się natomiast tak:

waga przesyłkitaką kwotę zapłacisz nam za przesyłkę poza Allegro Smart!taką kwotę zapłacisz nam za przesyłkę Allegro Smart!maksymalna cena, którą możesz ustawić w cennikach
do 5 kg10,99 zł brutto3,99 zł brutto12,99 zł brutto
od 5 kg do 10 kg12,99 zł brutto (10,99 zł + 2 zł dopłaty)3,99 zł brutto12,99 zł brutto
waga przesyłkitaką kwotę zapłacisz nam za przesyłkę poza Allegro Smart!taką kwotę zapłacisz nam za przesyłkę Allegro Smart! (do 30 kg)
od 10 kg do 30 kg19,99 zł brutto (10,99 zł + 9 zł dopłaty)12,99 zł brutto (3,99 zł + 9 zł dopłaty)

Nowe rozwiązanie zostanie udostępnione z dniem 1 września bieżącego roku. Podejrzewam, że znajdzie całkiem spore grono entuzjastów. Pozostaje mieć nadzieję, że Allegro będzie dbało o intensywny rozwój wspomnianej usługi.

Źródło: Allegro

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS