windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki

Nowa nakładka OnePlus w drodze! Czego możemy się spodziewać?

Oxygen OS to jedna z najlepszych, najbardziej cenionych i najwydajniejszych nakładek dla systemu Android na rynku. Zapewne doskonale znają ją fani smartfonów OnePlus. Jak donoszą najnowsze przecieki, w opracowaniu jest już Oxygen OS 11, który zadebiutuje wraz z Androidem 11 dla smartfonów chińskiego koncernu. Jakich nowości wstępnie możemy się po nim spodziewać?

Oxygen OS 11 przynosi sporo nowości!

Zdecydowanie najważniejszą nowością, mającą trafić na pokład smartfonów OnePlus jest Always On Display. Funkcja, którą z powodzeniem wykorzystują od lat inni producenci smartfonów z ekranami OLED (a w prrzeszłości stosowana była na pokładzie smartfonów Lumia jako Glance Screen), trafiła w końcu na pokład produktów chińskiego koncernu. Ponadto źródła donoszą, że właściciele OnePlusów mogą się spodziewać następujących nowości:

  • udoskonalony tryb ciemny,
  • udoskonalony tryb obsługi jedną ręką,
  • notatki głosowe, możliwość konwersji na tekst „w locie”,
  • inteligentna galeria zdjęć,
  • tryb skupienia zwiększający naszą produktywność, znany jako tryb Zen.

Nowości zapowiadają się ciekawie, jednak to z pewnością nie wszystkie funkcje, jakie trafią do nas z Oxygen OS 11. Mam nadzieję, że w kolejnych tygodniach OnePlus przedstawi nam szerzej swoją nową nakładkę. W końcu premiera Androida 11 zbliża się wielkimi krokami!

Źródło: XDA

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS