windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

Niespodzianka od OnePlus? Takiego smartfona się nie spodziewaliśmy!

OnePlus do niedawna kojarzył się nam z topowymi smartfonami z najwyższej półki, które z reguły były nieco tańsze od konkurencyjnych urządzeń, jednak oferowały równie świetne specyfikacje. Przy ostatnich modelach tego typu koncern jednak trochę odpłynął z ceną i być może to było bodźcem do wydania OnePlusa Nord. Jak się jednak okazuje, koncern z Chin ma w zanadrzu kolejne, jeszcze tańsze urządzenie. Nadchodz niskobudżetowiec?

OnePlus wyda niskobudżetowe urządzenie! Zmiana strategii?

Owa nowość może nosić nazwę OnePlus Aurora. Według najnowszych doniesień, tani OnePlus miałby oferować nam dostęp do procesora Snapdragon 660 oraz 4 GB pamięci RAM. Pozostała część specyfikacji pozostaje nieznana, jednak spodziewałbym się również przynajmniej 64 GB przestrzeni na dane oraz przynajmniej trzech obiektywów aparatu na pleckach. Premiera takiej nowości mogłaby mieć miejsce późną jesienią, wraz z modelami OnePlus 8T i 8T Pro. Jeśli do takiego niskobudżetowego smartfona od popularnego producenta dodamy Androida wzbogaconego wydajną nakładką Oxygen OS oraz dość długi okres wsparcia – to może być hit.

Jestem ciekaw jak OnePlus wyceniłby taką nowość. Jeśli byłaby to kwota około 1200-1300 złotych, to koncern z Chin miałby szansę na to, by mocno napsuć krwi rywalom z tego przedziału cenowego. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne przecieki!

Źródło: Gizchina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS