windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Google Urzadzenia

Pixel 4 i 4 XL to porażka? Google kończy z produkcją!

Smartfony Google Pixel według zamysłu koncernu z Mountain View mają wyznaczać trendy na rynku urządzęń mobilnych i prezentować absolutnie topowy poziom – zarówno w zakresie jakości wykonania, jak i możliwości oprogramowania. I z reguły tak właśnie było. Jednak w ubiegłym roku chyba coś poszło nie tak. Całą branże zaskoczyła wiadomość wskazująca na to, że Google zakończyło właśnie produkcję smartfonów Pixel 4 i Pixel 4a.

Koniec produkcji Pixela 4 i 4 XL!

Smartfony Pixel 4 i Pixel 4 XL od Google zadebiutowały na rynku w październiku ubiegłego roku. Nie zostały jednak chyba przyjęte aż tak ciepło przez użytkowników, jak ich poprzednicy. Całkiem niedawno rzecznik prasowy Google poinformował, że amerykański Google Store opróżnił swój magazyn z Pixela 4 i Pixela 4 XL, tym samym kończąc sprzedaż tych smartfonów. To szokująca wiadomość. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć, że przecież Pixele 3 i 3 XL produkowane były jeszcze przez niemal pół roku po premierze następców. Najwidoczniej więc ubiegłoroczne flagowce z Mountain View sprzedawały się wyjątkowo słabo. Jeśli jednak zastawialiście się nad zakupem Pixela 4 albo Pixela 4 XL – nic straconego. Zapewne przez jakiś czas urządzenia pozostaną jeszcze w ofertach wielu dystrybutorów, którzy zdążyli się w nie zaopatrzyć.

Pozostaje mieć nadzieję, że tegoroczny Pixel 5 zostanie przez rynek przyjęty o wiele cieplej. Aby jednak osiągnąć ten cel, Google musi nam zaoferować ponadprzeciętnego flagowca o niesamowitych funkcjach – nie tylko wbudowanych w Androida 11, ale i unikalnych, niedostępnych w przypadku flagowców konkurencji.

Źródło: Google

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS