windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Urzadzenia Xiaomi

To już 10 lat! Xiaomi wypuści niezwykłego, rocznicowego smartfona?

Xiaomi to jeden z liderów rynku urządzeń mobilnych i chyba obecnie najpoważniejszy rywal Samsunga jeśli chodzi o sprzedaż smartfonów. Koncern z Chin obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia i z tej okazji wyda niezłego smartfona o naprawdę potężnej specyfikacji. Jaki będzie model Mi 10 Ultra? Wiemy na jego temat coraz więcej!

Xiaomi Mi 10 Ultra to flagowiec z krwii i kości!

Koncern z Chin zaserwuje nam na pokładzie tego rocznicowego smartfona naprawdę potężne podzespoły. Możemy liczyć m.in. na obecność topowego proceosra Snapdragon 865 (być może 865+). Wspierany będzie przez 8/256 GB lub 12/512 GB pamięci. Obraz wyświetlany będzie na ekranie AMOLED z kamerą umieszczoną pod nim i odświeżaniem 120 Hz. Najwyższej klasy będzie także zestaw aparatów zastosowany na pokładzie omawianego smartfona. Xiaomi po raz kolejny postawi na aparat fłowny o rozdzielczości 108 MP. Ponadto możemy dojrzeć obiektyw z 12-krotnym zoomem optycznym i 120-krotnym przybliżeniem cyfrowym. Partnerować im będą najprawdopodobniej obiektywy szerokokątny oraz czujnik głębi. Tak zacnie wyposażonego smartfona cechowała będzie również obecność baterii o pojemności 4500 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 100 W za pomocą kabla i 55 W bezprzewodowo.

Nowość od Xiaomi zostanie zaprezentowana oficjalnie 11 sierpnia. Muszę przyznać, że czekam na tą nowość z niecierpliwością. Jestem ciekaw, czy smartfon ten zostanie wprowadzony na stałe do oferty giganta, czy zostanie sprzedany w limitowanej ilości egzemplarzy.

Źródło: Gizchina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS