windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Korzystasz z Galaxy S20? Mam dla Ciebie świetne wieści!

Samsung wczoraj zapowiedział, że zamierza wydłużyć wsparcie dla (póki co) niektórych modeli Galaxy do trzech lat, oferując im aż trzy „duże” aktualizacje systemu Android. To bardzo ważna obietnica, z której koncern na pewno zostanie konsekwentnie rozliczony przez fanów. Dziś mamy dla Was kolejną, dobrą wiadomość w tej kwestii, która szczególnie ucieszy właścicieli smartfonów Galaxy S20!

Testy One UI 3 dla Galaxy S20 lada moment!

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery Androida 11. Producenci muszą więc zacząć snuć plany związane z udostępnieniem stosownych aktualizacji dla swoich urządzeń. Nie inaczej jest z Samsungiem. Koncern z Korei poinformował właśnie, że już wkrótce wystartują otwarte beta testy Androida 11 z One UI 3, a pierwsi wezmą w nich udział posiadacze smartfonów z rodziny Galaxy S20. Na tą chwilę nowości są testowane w zamkniętym gronie wewnętrznych beta testerów koncernu, ale gdy zostaną one upublicznione, to w pierwszej kolejności sprawdzą je chetni z Chin, Niemiec, Indii, Wielkiej Brytanii i Polski. Nie mogę się doczekać, a Wy?

Testy Androida 11 dla smartfonów Samsung przyniosą nam też sporą dawkę informacji w kwestii nowości, które mają zostać wdrożone w przypadku One UI 3. Mam nadzieję, że Koreańczycy staną na wysokości zadania i zaserwują nam solidną dawkę przydatnych funkcji!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS