windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy M31s w Polsce! Tym razem to jedyna dobra wiadomość?

Samsung bardzo zaostrzył nasze apetyty w segmencie niedrogich smartfonów modelem M21, który miałem ostatnio okazję testować ze względu na to, że od jakiegoś czasu jest „daily driverem” mojej małżonki. Jak się jednak okazuje, może to być jedyne tak korzystnie wycenione urządzenie od koncenru z Korei. W naszym kraju zadebiutował właśnie model Galaxy M31s i w związku z tym nie mam dla Was zbyt dobrych wiadomości.

Samsung Galaxy M31s zawodzi w kluczowej kwestii!

Nie zrozumcie mnie źle. Jestem oddanym fanem urządzeń od Samsunga i doceniam, że koncern z Korei chce zaistnieć w segmencie niskobudżetowych smartfonów serią Galaxy M. Tym razem jednak chyba coś poszło nie tak. Model Galaxy M31s oferuje nam bardzo przyjemną specyfikację, w skład której wchodzą ekran Super AMOLED o rozdzielczości Full HD+, 6 GB RAM, 128 GB pamięci, poczwórny aparat, NFC czy bateria o pojemności aż 6000 mAh. Hejterzy zaatakują jednak producenta za obecność kontrowersyjnego procesora Exynos 9611. Z tego powodu Galaxy M31s nie poradzi sobie w bezpośredniej rywalizacji chociażby z takimi smartfonami, jak Realme 6 Pro czy OPPO Reno 3. A to bardzo ważna kwestia, bo smartfon z niskobudżetowej linii Samsunga został wyceniony na obłędne 1599 zł. Obawiam się, że w ten sposób koncern z Korei może mocno stracić w oczach osób, które zachwycały się modelem Galaxy M21 i liczyły na triumf Samsunga w segmencie najtańszych urządzeń.

Mam nadzieję, że marketingowcy Samsunga szybko się zreflektują i urządzenie potanieje. Nie wróżę mu rynkowego sukcesu. Zwłaszcza, że po dołożeniu niedużej kwoty możemy zakupić OnePlusa Nord, Pixela 4a czy iPhone SE, które biją na głowę Galaxy M31s pod każdym względem. Nie tędy droga Samsungu!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS