windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Windows 10

Integracja Androida z Windows wkracza na nowy poziom!

Synchronizacja efektów pracy pomiędzy systemem Windows a Androidem to dla wielu z nas bardzo ważna kwestia. Od czasu debiutu aplikacji Twój telefon wzniosła się ona na zupełnie nowy poziom. Dla Samsunga jednak to ciągle mało i w porozumieniu z Microsoftem rozwija funkcję Link to Windows dostępną póki co dla wybranych smartfonów Galaxy. Efekty współpracy są naprawdę imponujące!

Link to Windows czerpie garściami z aplikacji Twój telefon!

Systemowa apka Link to Windows, to nic innego jak ekskluzywna dla produktów Samsunga wersja programu Twój telefon. Oprócz standardowych, doskonale nam znanych funkcji, umożliwia ona o wiele szerszą integrację z „okienkami” dla smartfonów Samsung. To efekt ścisłej współpracy Microsoftu i koncernu z Korei. Link to Windows oferuje możliwość korzystania z aplikacji zainstalowanych na smartfonie bezpośrednio na komputerze. Wystarczy sparować urządzenia podłączone do tej samej sieci WiFi. Dzięki takiemu zabiegowi będzie możliwe uruchamianie aplikacji Androida w oknach na monitorze naszego komputera. Możliwe będzie też przypinanie ich do Menu Start i Paska Zadań, aby mieć do nich szybki dostęp.

To jednak nie wszystkie, ekskluzywne nowości, jakie Microsoft przygotował dla smartfonów Samsung. Jakiś czas temu koncern z Korei poinformował, że rezygnuje z dalszego rozwijania Samsung Cloud na rzecz OneDrive. Z tego novum skorzystają też użytkownicy Link to Windows. Możliwe będzie synchronizowanie zdjęć z galerii z usługą OneDrive, a także Przypomnień z Microsoft Outlook, To Do i Teams oraz notatek w Samsung Notes z Microsoft OneNote i Outlook. Brzmi świetnie, prawda?

https://www.youtube.com/watch?v=tMysMmzo8gk

Jestem ciekaw jakie będą dalsze rezultaty współpracy Microsoftu i koncernu Samsung. Mam nadzieję, że będziemy z nich zadowoleni zarówno my – użytkownicy, jak i obie współpracujące strony. Z niecierpliwością czekam na kolejne wieści w tej kwestii!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS