windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Rewolucyjna decyzja Samsunga! Biorą przykład z Apple?

Dziś mamy do czynienia z takim natłokiem ważnych wieści od koncernu Samsung, że nas serwis mógłby z powodzeniem zmienić nazwę na Samsungowo. Nie sposób jednak nie zwrócić uwagi zarówno na nowe urządzenia, jak i na arcyważną deklarację, która padła z ust przedstawicieli koncernu z Korei. Samsung chce chyba wziąć przykład z Apple i składa ważną deklarację związaną ze wsparciem dla swoich produktów.

Samsung wydłuża wsparcie dla produktów!

Samsung wydłuża wsparcie dla swoich smartfonów i tabletów. Urządzenia wydane w roku 2019 będą prekursorami nowego trendu. Koncern z Korei chce zapewniać aż trzy duże aktualizacje Androida dla swoich produktów oraz regularne poprawki bezpieczeństwa. Decyzja motywowana jest feedbackiem ze strony użytkowników, którzy ze swoich smartfonów korzystają coraz dłużej. Na razie w sieci pojawiły się informacje, że nową polityką miałyby zostać objęte urządzenia flagowe początwszy od modeli wydanych w ubiegłym roku (czyli Galaxy S10/Galaxy Note 10). Mam jednak cichą nadzieję na to, że podobne działania podjęte zostaną także w odniesieniu do innych, tańszych urządzeń. Byłby to niewątpliwie ważny gest w stronę użytkowników smartfonów Samsung i cios zadany Xiaomi, które ma problem z zapewnieniem aktualizacji do chociażby Androida 11 dla swoich tańszych smartfonów.

Pozostaje nam czekać na kolejne informacje w tej kwestii i wstępny harmonogram aktualizacji do Androida 11 dla smartfonów Samsung. Zostanie on z pewnością przedstawiony po jesiennej prezentacji One UI 3. Mam nadzieję, że koncern z Korei dotrzyma słowa i lista smartfonów z aktualizacją do najnowszej wersji systemu od Google będzie naprawdę pokaźna!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS