windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Samsung Smartwatche Urzadzenia

Oto nowe wearables od Samsunga! Słuchawki i zegarek zaprezentowane!

Samsung zaprezentował dzisiaj naprawdę sporo nowości. Poza nowymi, flagowymi smartfonami i tabletami, koncern z Korei postawił także na nowe akcesoria – zegarek i słuchawki. Bez dwóch zdań są to również urządzenia z najwyższej półki, które będą sporo kosztowały, ale i zaoferują wiele. Przyjrzyjmy się im bliżej!

Samsung Galaxy Watch 3 to prestiż w każdym calu!

Galaxy Watch 3 bezsprzecznie nawiązuje do pierwszego smartwatcha z serii Galaxy Watch. Nowy zegarek występuje w dwóch wersjach rozmiaru tarczy – 41 i 45 mm oraz w dwóch wariantach łączności – opartych na Bluetooth, bądź na LTE. Pasek zegarka wykonany został z wysokiej jakości skóry, a koperty ze stali nierdzewnej lub tytanu. Fani zegarków z Korei będą zachwyceni powrotem obrotowego, manualnego pierścienia ułatwiającego sterowanie interfejsem Galaxy Watch 3. Zegarek został wyposażony w ekran o przekątnej 1,2″ (41 mm) bądź 1,4″ (45 mm) chroniony szkłem Gorilla Glass DX. Obydwa modele są wodoszczelne do 50 metrów i posiadają certyfikaty 5ATM, IP68 oraz MIL-STD-810G. Baterie charakteryzuje pojemność odpowiednio 247 mAh i 340 mAh.

Ceny poszczególnych wersji zegarka wyglądają następująco:

  • Samsung Galaxy Watch 3 (41 mm, 41 x 42.5 x 11.3 mm, 48g) – 1 889 złotych
  • Galaxy Watch 3 (45 mm, 45 x 46.2 x 11.11 mm, 53g) – 1 999 złotych
  • Samsung Galaxy Watch 3 (LTE / 41 mm) – 2 099 złotych
  • Galaxy Watch 3 (LTE  / 45 mm) – 2 199 złotych

Galaxy Buds Live zadowolą najbardziej wymagających melomanów!

Są niewielkie, świetnie wykonane i eleganckie. Mowa o słuchawkach Galaxy Buds Live zwanych potocznie „fasolkami”. Samsung zapowiada, że mają być modnym dodatkiem do naszej odzieży. Wyposażono je w technologie od AKG oraz głośnik 12 mm wraz z tubą basową. Galaxy Buds Live oferują wsparcie dla aktywnej redukcji szumów. Bateryjki o pojemności 60 mAh każda mają wystarczyć na 6 nieprzerwanego odtwarzania dźwięków. Etui pełni funkcję powerbanka o pojemności 472 mAh i wydłuża czas korzystania ze słuchawek do 21 godzin. Galaxy Buds Live nie są tanie i przyjdzie za nie zapłacić 849 złotych.

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS