windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Takie będą nowe flagowce Huawei? Rendery już w sieci!

Premiery nowych flagowców Huawei nie budzą już takich emocji jak podobne wydarzenia od Apple, Google czy Samsunga. Produkty giganta z Chin nie sprzedają się już bowiem za dobrze poza Państwem Środka ze względu na brak dostępu do usług Google. Jednego jednak nie można im odmówić – kunsztu. Najnowsze rendery wskazują na to, że nowości Huawei z linii Mate 40 mogą prezentować się naprawdę fantastycznie!

Huawei Mate 40

Nowości od Huawei prezentują się świetnie!

Trudno w tej chwili prognozować jakie specyfikacje zaoferują nam nowe urządzenia od Huawei. Możemy się spodziewać, że Mate 40 i Mate 40 Pro będą pracowały pod kontrolą autorskiego procesora Kirin 1020. Ponadto na renderach widzimy, że smartfony wyposażone zostaną w podwójne kamerki do selfie i rozmów wideo. Pod względem designu natomiast ciekawiej prezentuje się model Mate 40 Pro, który wyposażony zostanie w zakrzywiony ekran. W odróżnieniu do poprzednika, nowość zaoferuje nam jednak fizyczne przyciski regulacji głośności. Poza tym na ogromnej wyspie aparatów możemy dostrzec, że Mate 40 Pro wyposażony zostanie w obiektyw odpowiedzialny za peryskopowy zoom. Nie powinniśmy więc mieć wątpliwości, że smartfon ten będzie mógł nosić miano wybitnie dobrego fotosmartfona. Oby Huawei pokazało nam jak najszybciej jakieś przykładowe zdjęcia wykonane za jego pośrednictwem.

Huawei Mate 40 Pro

Najbliższe tygodnie przyniosą nam z pewnością sporą ilość przecieków związanych z nowymi flagowcami Huawei. Ich premiery natomiast możemy się spodziewać jesienią – najpewniej w pażdzierniku. Zapewne smartfony te nie zrobią furory ze względu na brak GMS, jednak na pewno będą gratką dla wszystkich osób, dla których obecność usług Google nie jest kluczową kwestią.

Źródło: Pricebaba.com

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS