windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Oppo Smartwatche

OPPO Watch zmierza do Polski! Będzie hit?

Inteligentne zegarki to coraz częściej bardzo ważne dla nas akcesoria. Dlatego producenci prześcigają się we wprowadzaniu na rynek ciekawych nowości z tego segmentu. Już wkrótce na polskim rynku zadebiutuje ciekawy smartwatch od OPPO. Czy zdobędzie serca użytkowników nad Wisłą i dlaczego warto będzie zwrócić na niego uwagę? Czas poświęcić kilka słów temu zegarkowi!

OPPO Watch możesz już zamówić do Polski!

Co prawda nie wystartowała jeszcze oficjalna sprzedaż inteligentnego zegarka od OPPO w naszym kraju, jednak można go już zamawiać na niemieckim Amazonie z darmową dostawą do naszego kraju. Musicie w takim przypadku przygotować się na wydatek rzędu 1100 złotych. Produkt dostępny jest w przedsprzedaży, a jego wysyłka wystartuje 6 sierpnia. Co dostajemy w zamian? Naprawdę świetnie prezentujacy się i funkcjonalny zegarek. Wśród jego najważniejszych cech nie sposób nie wymienić interfejsu Wear OS wspieranego przez nakładkę OPPO – Color OS. Ponadto zegarek wyposażony został w NFC i wsparcie dla aplikacji Google Pay. Dzięki temu wygodnie zapłacimy zbliżeniowo za zakupy z OPPO Watch.

Warto również wspomnieć o tym, że OPPO Watch wyposażony został w ekran o przekątnej 1,6″ i rozdzielczości 320×360 pikseli. Możemy w jego przypadku liczyć także na obecność 8 GB pamięci wewnętrznej, różnych funkcji zdrowotnych, GPS, A-GPS oraz GLONASS, a także 1 GB pamięci RAM. Baterię charakteryzuje pojemność 300 mAh. Powinna więc wystarczyć na 24 godziny użytkowania (gdy nie korzystamy z funkcji oszczędzania baterii). Akumulator wspiera szybkie ładowanie.

Jeśli nie chcecie decydować się na zakup zegarka w serwisie Amazon, to niedługo powinna wystartować jego dystrybucja w Polsce. Jestem w kontakcie z OPPO i mam nadzieję przetestować dla Was tą nowość, gdy tylko będzie ku temu okazja!

Źródło: Amazon

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS