windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple Urzadzenia

Pandemia zbiera żniwo! Premiery od Apple opóźnione?

Fani Apple z niecierpliwością wyczekują jesiennej konferencji na której zadebiutują nowe urządzenia i nowe wersje oprogramowania od koncernu z Cupertino. Pandemia szalejąca w tym roku jednak najprawdopodobniej po raz kolejny zbierze żniwo i opóżni nieco premierę nowości od Apple. Czy osoby, które nastawiały się w tym roku na zakup urządzeń z jabłkiem na obudowie mają się czego obawiać?

Nowości od Apple zadebiutują później!

Luca Maestri, dyrektor ds. finansowych w Apple uspokaja – opóźnienie ma wynieść kilka tygodni. Możliwe więc, że nowe urządzenia i oprogramowanie tak bardzo wyczekiwane przez fanów marki zadebiutują nie – zwyczajowo – we wrześniu, a w październiku, bądź na początku listopada. Taka sytuacja nie jest zaskoczeniem – świat zmaga się z pandemią i już niemal miesąc temu pojawiły się przecieki z koncernu Broadcom, który odpowiada za dostawy układów scalonych do urządzeń Apple. Do sieci trafiła wtedy informacja wskazująca na to, że „duży producent telefonów ze Stanów Zjednoczonych będzie miał duże opóźnienie w swoim cyklu technologicznym”. Jak widać, Apple potwierdziło już oficjalnie te doniesienia i pozostaje mieć nadzieję, że producent zrekompensuje nam ten wydłużony czas oczekiwania na nowości tym, że zostaną one wyposażone w naprawdę fantastyczne funkcje.

Mówi się o tym, że iPhone 12 ma zadebiutować w czterech wersjach pod względem przekątnej ekranu. Ponadto doczekamy się w przypadku tych urządzeń (w niektórych wersjach) modemów 5G oraz fantastycznie działających ekranów o odświeżaniu 120 Hz. Może też pojawić się pewne rozczarowanie – wszelkie znaki wskazują na to, że po raz pierwszy do nowych urządzeń Apple nie zostaną dołączone słuchawki. Względy ekologiczne? A może chęć podkręcenia wyników sprzedaży AirPods’ów?

Źródło: Apple

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS