windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy M31s oficjalnie! Kolejny hit sprzedaży?

Samsung coraz bardziej zadziwia mnie w segmencie najtańszych smartfonów. Po fantastycznym Galaxy M21, który jest chyba obecnie najciekawszym wyborem wśród urządzeń o cenie do 1000 złotych, koncern z Korei zaprezentował właśnie model Galaxy M31s, który może postawić pod znakiem zapytania zamiar zakupu droższego Galaxy A51. Czym wyróżnia się ciekawa nowość z linii M?

Samsung Galaxy M31s – co ze specyfikacją?

Wspomniane urządzenie oferować będzie sprawdzone w tym roku wzronictwo oraz ekran Infinity-O o rozdzielczości Full HD+ i przekątnej najprawdopodobniej 6,5″. Sercem smartfona będzie procesor Exynos 9611 wspierany przez 6 GB RAM oraz 128 GB przestrzeni na nasze dane. Za wykonywanie przyzwoitych zdjęć ma odpowiadać zestaw czterech aparatów, z których główny charakteryzowała będzie rozdzielczość 64 MP. Ponadto możemy liczyć na obecność Dual SIM, NFC, portu USB typu C, czytnika linii papilarnych pod ekranem, czy złącza jack 3,5 mm. Całość zasilana będzie baterią o pojemności 6000 mAh z funkcją szybkiego ładowania 25W. Smartfon zapowiada się więc całkiem nieźle, prawda? No ok, przeciwnicy Exynosa będą na pewno narzekać na to, że Samsung nie zdecydował się na zastosowanie procesora Snapdragon. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Exynos 9611 zastosowany został także w wyżej pozycjonowanych smartfonach, jak chociażby model Galaxy A51.

Sprzedaż smartfona wystartuje w Indiach już 6 sierpnia. Konfiguracja 6 GB/128 GB ma kosztować 20499 rupii (równowartość ~1030 złotych), natomiast wersja z 8 GB RAM – 22499 rupii (~1130 złotych). W tej chwili nie wiadomo, czy Samsung Galaxy M31s bedzie sprzedawany w Polsce. Po cichu na to liczę – mógłby nieźle napsuć krwii konkurencji z Chin!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS