windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Google GPS

Mapy Google rosną w siłę! Kolejna świetna nowość nadchodzi!

Mapy Google to podstawowa aplikacja nawigacyjna dla wielu z nas. Korzystamy z niej bardzo chętnie dlatego, że jest dostępna za darmo i z roku na rok jest po prostu coraz lepsza. Koncern z Mountain View nie zwalnia natomiast tempa w działaniach mających na celu rozszerzenie funkcjonalności tej jednej z kluczowych dla niego usług. Na dniach skorzystamy z kolejnej, ciekawej nowości, która ma uczynić nasze podróże jeszcze bezpieczniejszymi i wygodniejszymi.

Bardziej rzetelne informacje na temat ograniczeń prędkości w polskich Mapach Google

Zawsze cieszą mnie sytuacje, w których Polska wybierana jest jako jeden z pierwszych krajów w których testowane są rozmaite ciekawe nowości. Nie inaczej jest i tym razem. Oto bowiem Google wprowadza do Map dokładniejsze i bardziej rzetelne informacje odnośnie ograniczeń prędkości. Polska znalazła się w gronie sześciu krajów, które po najnowszej aktualizacji mogą liczyć na dostęp do wysokiej jakości informacji na temat ograniczeń prędkości wyświetlanych w Mapach Google. Oprócz naszego kraju, „zaszczytu” tego dostąpiły także Węgry, Malezja, Meksyk, Słowenia oraz Rumunia. Oczywiście Google ma w zwyczaju, by takie nowości były udostępniane stopniowo, dla kolejnych użytkowników. Możliwe więc, że już uzyskaliście dostęp do tej funkcji, lub że uzyskacie go dopiero za kilka dni.

Google wprowadza innowacje dość często. Cieszy fakt, że informacje o ograniczeniach prędkości trafiają do nas właśnie w okresie wakacyjnym, gdy wybieramy się na rozmaite lokalne, bądź międzynarodowe wojaże. Miejmy nadzieję, że informacje faktycznie będą dokładne i miarodajne i unikniemy dzięki nim mandatów, stłuczek a nawet wypadków.

Źródło: Google

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS