windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Netflix

A to niespodzianka! Nowy serial z uniwersum Wiedźmina od Netflix!

Nie da się ukryć, że Wiedźmin, jako uniwersum robi na świecie furorę. Świadczą o tym miliony sprzedanych egzemplarzy Wiedźmina 3 oraz sukces, jaki odniósł serial platformy Netflix, którego pierwszy sezon ujrzał światło dzienne pod koniec ubiegłego roku. Obecnie trwają prace nad drugim sezonem, oraz nad całkowicie nową produkcją, która ma być prequelem do całej historii Geralta!

The Witcher: Blood Origin – nowy serial będący prequelem Wiedźmina!

Akcja serialu będzie rozgrywała się 1200 lat przed Sagą o Wiedźminie. Opowie nam on o tym, jak doszło do połączenia światów potworów i elfów. Za jego produkcję odpowiadali będą Lauren Schmidt Hissrich i Declan de Barra. Oczywiście współpracować z nimi będą Tomasz Bagiński oraz Andrzej Sapkowski. Oto, co o nowym serialu mówi Declan de Barra:

Jako wielbiciel fantastyki jestem podekscytowany, że mogę opowiedzieć historię The Witcher: Blood Origin. Od kiedy po raz pierwszy przeczytałem książkę z sagi Wiedźmina nurtowało mnie pytanie – jak naprawdę wyglądał świat elfów przed kataklizmem, jakim okazało się przybycie ludzi? Od zawsze fascynowały mnie wzloty i upadki cywilizacji, w której na krótko przed nim rozkwitły nauka i odkrycia. Jak bezpowrotnie w procesie kolonizacji i pisania historii na nowo utracono ogromne zasoby wiedzy w tak krótkim czasie, pozostawiając jedynie urywki prawdziwych wydarzeń. Serial The Witcher: Blood Origin opowie historię świata elfów sprzed jego upadku i co najważniejsze, odkryje dawno zapomnianą historię pierwszego Wiedźmina.

Jestem ciekaw, czy nowy serial będzie nakręcony z podobnym rozmachem, jak „klasyczny” Wiedźmin od Netflixa. Jako fan tego uniwersum (jest u mnie na drugim miejscu, tuż za uniwersum serii Diablo) z niecierpliwością czekam na przeniesienie na ekrany tej niesamowitej historii. Myślę, że serialu możemy się spodziewać nie wcześniej, jak w drugiej połowie przyszłego roku. Na pewno duży wpływ na jego przygotowanie będzie miała nadal szalejąca pandemia.

A co Wy myślicie o pomyśle na nakręcenie The Witcher: Blood Origin?

Źródło: Netflix

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS