windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android LG Plotki/przecieki Urzadzenia

LG odbudowuje pozycję? Interesujące urządzenie w drodze!

LG nie może zaliczyć ostatnich lat na rynku urządzeń mobilnych do najlepszych. W końcu zainteresowanie produktami tego koncernu sukcesywnie spadało. Sytuacja zaczęła się ostatnio poprawiać za sprawą ciekawych urządzeń ze średniej półki cenowej oraz modelu Velvet. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Koreańczycy nie spoczną na laurach i właśnie przygotowują kolejny, ciekawy sprzęt, który ma zdobyć nasze serca.

LG Q92 5G już w drodze!

Nowe urządzenie ze średniej półki od LG prezentuje się równie ciekawie, jak model Velvet, który zadebiutował całkiem niedawno. Model Q92 5G zaoferuje nam dostęp do procesora Snapdragon 765G, a więc dokładnie tego samego SoC, który znalazł się na wyposażeniu LG Velvet. Ponadto możemy liczyć na obecność ekranu o przekątnej 6,3″ pracującego w rozdzielczości Full HD+ oraz 6 GB pamięci RAM. Obstawiam, że koncern LG postawi także na rozsądną obecnie ilość pamięci na dane użytkownika – 128 GB. Oczywiście ten średniak z górnej półki wyposażony zostanie także w modem 5G. Nie powinniśmy się spodziewać, że w dniu premiery wspomniana nowość będzie kosztowała mniej, niż 2000 złotych. Może być jednak bardzo ciekawą propozycją w swoim przedziale cenowym.

Mocno trzymam kciuki za LG. Dobrze wspominam czasy, w których korzystałem z urządzeń od tego koreańskiego producenta. Niestety zawyżane w ostatnich latach ceny urządzeń i opóźnienia związane z ich europejskimi premierami podkopały pozycję giganta. Czy najbliższe miesiące będą dla niego bardziej łaskawe? Mam taką nadzieję!

Źródło: Gizchina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS