windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Netflix

Netflix testuje ważną nowość! Zarządzanie kontem będzie wygodniejsze?

Netflix to niekwestionowany lider polskiego rynku VOD. Po subskrybcje tego serwisu sięgamy bardzo chętnie m.in. ze względu na jego bogatą ofertę. Żeby jednak utrzymać silną, rynkową pozycję, Netflix musi wprowadzać rozmaite nowości ułatwiające nam korzystanie z jego usług. Jedna z nich jest obecnie testowana i ma pomóc nam w sytuacji, w której będziemy chcieli tymczasowo wstrzymać się z subskrybowaniem treści zawartych w serwisie.

Netflix testuje wstrzymanie subskrypcji. Pauzować można nawet 10 miesięcy!

Netflix chce nam umożliwić wstrzymanie się z subskrypcją oferty serwisu nawet na 10 miesięcy. Przez ten czas ma być podtrzymywana zarówno historia oglądanych przez nas filmów i seriali, jak i lista produkcji dodanych do ulubionych. W każdej chwili będziemy mogli przywrócić subskrybcję praktycznie jednym kliknięciem. Jeśli jednak nasz rozbrat z Netflixem przekroczy 10 miesięcy, to będziemy musieli założyć konto od nowa, a wszystkie wspomniane informacje i dane przepadną. Nowość znajduje się obecnie w fazie testów. Jeśli przejdzie je pomyślnie, to zostanie wdrożona na skalę globalną. Co ciekawe, najprawdopodobniej po wstrzymaniu subskrybcji, i następnie wznowieniu jej – na nowo zostanie pobrana kwota, którą zwykle za nią płacimy – by zapobiec nadużyciom ze strony „Januszy biznesu”. Musimy jednak poczekać jeszcze na potwierdzenie tej konkretnej informacji ze strony przedstawicieli samego serwisu.

Z pewnością nowe rozwiązanie zostanie – po owocnych testach – wprowadzone także w Polsce. To bardzo praktyczna i wygodna nowość. Podobne rozwiązanie było już stosowane lata temu, jednak wtedy wstrzymanie mogło trwać od 7 do 90 dni. Teraz natomiast Netflix postawi na o wiele dłuższy okres.

Źródło: Gadgets NDTV

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS