windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Fenomenalna nowość na Allegro! Polecaj produkty i zarabiaj!

Allegro, najpopularniejszy w Polsce serwis sprzedażowy, przygotowuje się na potężną konkurencję w postaci Amazona, który niebawem ma oficjalnie zadebiutować w Polsce. Z tego powodu gigant branży e-commerce musi postawić na realne innowacje mające zatrzymać użytkowników w serwisie oraz przyciągnąć do niego nowych użytkowników. Dlatego właśnie powstał program Allegro Polecam, który pozwoli na zarabianie przez polecanie produktów w serwisie. Warto poświęcić kilka słów tej nowości!

Allegro Polecam zdobędzie serca użytkowników?

Korzystanie z programu jest dziecinnie proste. Musimy być jednak pełnoletnim użytkownikiem serwisu. Pierwsze, co musicie zrobić, to zarejstrować się TUTAJ. Po zakończeniu procesu natomiast, będziecie mogli generować link polecający do aukcji, która miałaby być przez nas promowana. Ile zarobimy? To zależne jest od prowizji, jaką dany sprzedający będzie musiał odprowadzić do Allegro (dostajemy od niej 20%). Przykładowo – jeśli ktoś sprzedaje produkt za 300 złotych, a prowizja od niego wynosi 15 złotych, to jeśli ktoś kupi ten produkt z naszego reflinka – otrzymamy 3 złote.

Allegro będzie nam wypłacało zarobione złotówki do 20 dnia każdego miesiąca pod warunkiem, że uzbieramy na naszym koncie minimum 20 złotych. Oczywiście tak zarobione pieniądze będziemy musieli rozliczyć w urzędzie skarbowym, a stanie się tak za sprawą PIT-a, którego wystawi nam serwis. Warto zapamiętać, że w programie obowiązywały będą pewne ograniczenia. Nie będzie można polecać aukcji z kategorii takich, jak motoryzacja, firmy i usługi, kolekcje i sztuka, nieruchomości, sport i turystyka, czy zdrowie. Nie będzie też można polecać licytacji czy ogłoszeń z Allegro Lokalnie.

Dajcie znać co myślicie o takiej nowości. Czy Waszym zdaniem to dobry sposób, by co miesiąc dorobić sobie kilka złotych na drobne wydatki?

Źródło: Allegro

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS