windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

O następcy Galaxy Fold wiemy już chyba wszystko! Premiera tuż tuż?

Składane smartfony to ciągle bardziej ciekawostka, niż rewolucyjne urządzenia, które miałyby wywrócić rynek do góry nogami. Nic w tym dziwnego – są drogie, póki co – awaryjne – i średnio wygląda kwestia ich funkcjonalności. Kolejną cegiełką w rozwoju tego segmentu ma być następca modelu Galaxy Fold od Samsugna. Jeśli wierzyć doniesieniom, to ma on zadebiutować już za kilkanaście dni!

Oto Samsung Galaxy Z Fold 2!

Nowość od Samsunga zostanie wyposażona w wewnętrzny wyświetlacz AMOLED o przekątnej 7,59”, rozdzielczości 2213 x 1689 px i 120 Hz odświeżania. Ekran zewnętrzny będzie miał przekątną 6,23″. W kwestii procesora – nie wiadomo jeszcze, czy koncern z Korei postawi na Snapdragona, czy na Exynosa. Możemy być natomiast niemal pewni, że wspierany będzie przez 12 GB pamięci RAM oraz do 512 GB przestrzeni na dane. Moduły aparatu? Identyczne jak w Galaxy S20 – główny o rozdzielczości 64 MP i dwa moduły po 12 MP do kompletu. Baterię charakteryzowała będzie pojemność 4365 mAh. Wzornictwo jest natomiast mniej kontrowersyjne, niż w przypadku poprzednika. Mamy więc m.in. charakterystyczną dla Samsunga wyspę aparatów, oczko kamerki do wideorozmów w elastycznym ekranie oraz o wiele lepiej zagospodarowany frontowy panel zewnętrzny urządzenia.

Oby też sam smartfon był bardziej trwały od poprzednika (pamiętamy przecież aferę ze słabiutkimi ekranami Galaxy Folda pierwszej generacji). Prezentacja już 5 sierpnia. Galaxy Z Fold 2 będzie więc gwiazdą wieczoru obok linii Galaxy Note 20. Nie mogę się doczekać!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS