windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Rewolucja w serii Galaxy A! Nadchodzą fotosmartfony?

Smartfony Samsunga bezsprzecznie kojarzą się nam z wysoką jakością wykonywanych za ich pośrednictwem zdjęć. Nie oznacza to jednak, że koncern z Korei nie chce rozwijać ich możliwości w tej kwestii jeszcze bardziej. W sieci pojawiły się właśnie bardzo ciekawe wieści wskazujące na to, że linia Galaxy A może się nam już wkrótce kojarzyć z urządzeniami o sporych możliwościach fotograficznych. Już tłumaczę Wam dlaczego!

Seria Galaxy A wkrótce z OIS?

Smartfony z rodziny Galaxy A to świetne średniopółkowce (szczególnie te wyposażone w stosunkowo mocną specyfikację). Jak się jednak okazuje, odstają od konkurencyjnych urządzeń ze względu na brak OIS. Taką funkcję natomiast oferują m.in. smartfony chińskich producentów, czy chociażby tegoroczny, świetnie wyceniony iPhone SE. Warto w tym momencie przypomnieć, że niemal trzy lata temu OIS oferował nam m.in. przyzwoicie jak na tamte czasy wyceniony Samsung Galaxy A5 2016. Później natomiast koncern z Korei zapomniał, lub celowo przestał oferować nam tą niezwykle przydatną funkcję na pokładzie swoich urządzeń ze średniej półki cenowej. Teraz natomiast pojawiła się szansa na jej wieli powrót!

Mówi się, że pierwszym smartfonem z rodziny Galaxy A, który po latach zaoferuje nam optyczną stabilizację obrazu, ma być Galaxy A72. Ta nowość ma z kolei zadebiutować pod koniec bieżącego roku. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwsze, konkretniejsze przecieki związane z tym smartfonem.

Źródło: thelec.kr

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS