windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Ważna nowość od Allegro w drodze! Chodzi o system płatności!

Allegro to największy serwis dedykowany e-zakupom w Polsce. Ze względu na to, że w niedalekiej przyszłości w naszym kraju zadebiutować ma w pełni funkcjonalny sklep Amazona, to lider rynku musi się „zbroić”, by poradzić sobie w starciu z takim potentatem. Jednym ze sposobów na sukces ma być własny system płatności – Allegro Pay – który ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu!

Allegro Pay jeszcze w tym miesiącu!

Informacje związane z owym systemem płatności są jeszcze dobrze strzeżone. Najpewniej więc Allegro chce zaprezentować go z pompą i zaskoczyć (mam nadzieję, że pozytywnie) użytkowników serwisu. Nowość ma zadebiutować już 31 lipca, więc liczę na to, że z tego powodu Allegro przygotuje jakąś ciekawą ofertę dla klientów. Być może Allegro Pay będzie częścią oficjalnej apki serwisu. Nie można jednak wykluczyć, że zadebiutuje jako oddzielny produkt w Sklepie Play. Stanowisko serwisu jest dość enigmatyczne:

Wkrótce udostępnimy wybranej grupie kupujących nową metodę płatności: Allegro Pay. Uzupełni ona metody płatności dostępne obecnie w serwisie. W związku z tym, że przygotowujemy tę zmianę, już 31 lipca zaktualizujemy regulaminy. Więcej informacji o Allegro Pay podamy już niedługo.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać. Prezentacja już za niecałe dwa tygodnie. Oczywiście w momencie premiery przekażemy Wam wszystkie informacje związane z Allegro Pay i – o ile będzie to możliwe – sprawdzimy dla Was jak sprawuje się nowość.

Źródło: Allegro

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS