windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Gry

Epic znów nie zawodzi! Świetny Hack’n’Slash za darmo!

Epic Games Store co jakiś czas raczy nas prawdziwymi perełkami wśród gier komputerowych, które udostępnia użytkownikom za darmo. Doczekaliśmy się już w tej ofercie świetnych gier, jak Kingdom Come: Deliverance, GTA V, Borderlands czy Ark: Survival Evolved. Dziś przyszedł czas na kolejny, świetny tytuł, a jest nim Torchlight II!

Odbierz Torchlight II już dziś!

Akcja gry rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części sagi – Torchlight. Po śmierci Ordraka w podziemiach Alchemik kradnie jego siłę przez którą zostaje opętany. Wychodząc na powierzchnię zabija wojowniczkę Syl i niszczy tytułowe miasto Torchlight. W tym momencie inicjatywę przejmuje gracz, który musi zapobiec postępującej katastrofie i powstrzymać antagonistę. Obszar gry obserwujemy w rzucie izometrycznym, a sama rozgrywka jest dość prosta i skupia się na eksterminacji hord wrogów i a

Tradycyjnie macie siedem dni na to, by przypisać grę do swoich kont w Epic Games Store. Ja już pobrałem Torchlight II i muszę przyznać, że to naprawdę świetna produkcja. Może i nie dorasta do pięt serii Diablo pod względem fabuły i klimatu, ale na pewno spędzę przy niej trochę czasu!

Źródło: Epic Games Store

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS