windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy Note 20 nie będzie tak oscentacyjny, jak droższe warianty!

Samsung Galaxy Note 20 to seria smartfonów będących jednymi z najgorętszych premier drugiej połowy bieżącego roku. Dowiedzieliśmy się już jak może wyglądać wzbudzający wiele kontrowersji model Galaxy Note 20 Ultra. Teraz czas na podstawową wersję urządzenia, która nie budzi tylu emocji, ale może to być jej ważną zaletą.

Galaxy Note 20 prezentuje się nieźle!

Podstawowy notatnik ma oferować sprawdzone do tej pory w przypadku innych urządzeń Samsunga wzornictwo. Flagowiec raczej nas więc nie zaskoczy, ale można wyróżnić kilka kwestii, które powinny sprawić, że użytkownicy o odpowiednio zasobnych portfelach chętnie sięgną po to urządzenie. Przede wszystkim ekran Galaxy Note 20 ma być płaski, a nie zakrzywiony, jak w Galaxy Note 10. Ponadto ze względu na zastosowanie większego ekranu, gabaryty urządzenia wzrosną nieznacznie – ma być ono wyższe od poprzednika o około 1 cm. Warto również wspomnieć o tym, że aparat główny ma nie wystawać tak mocno z obudowy, jak w przypadku wersji Ultra. Są to dość wiarygodne informacje, udostępnione przez znanego leakstera Ice Universe.

Czy znajdą potwierdzenie w trakcie prezentacji nowych Note, która już za kilkanaście dni? Czas pokaże. Mam nadzieję, że nowości od Samsunga nie będą tak bajecznie drogie, jak donoszą przecieki. W przeciwnym razie gigant może mieć spore problemy z uzyskaniem satysfakcjonujących wyników sprzedaży.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS