windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung w ofensywie! Galaxy S20 Lite już wkrótce?

Samsung jako lider rynku urządzeń mobilnych musi dokładać wszelkich starań, by utrzymać tą pozycję i odpierać ataki coraz mocniejszych konkurentów z Chin. Co prawda Koreańczykom udało się uzyskać przewagę nad borykającym się z problemami koncernem Huawei, ale po piętach zaczęło deptać im mocne Xiaomi. Dlatego też na rynek trafiają coraz ciekawsze smartfony z rodziny Galaxy – w tym – już wkrótce model Galaxy S20 Lite!

Nadchodzi Samsung Galaxy S20 Lite!

Zeszłoroczne flagowce w wersji Lite znalazły całkiem spore grono entuzjastów. Samsung zamierza więc powtórzyć ten zabieg ponownie i zaprezentować nam w tym roku przedstawicieli rodzin Galaxy S20 oraz Note 20 w nieco uboższej konfiguracji i w cenie mniej drenującej nasze portfele. Na razie o smartfonie nie wiadomo zbyt wiele. Na bazie pierwszych pogłosek, które trafiły do sieci, możemy spodziewać się, że napędzał go będzie ośmiordzeniowy procesor o bazowym taktowaniu 1,8 GHz wspierany przez 128 GB przestrzeni na system i dane użytkownika oraz 6 GB pamięci operacyjnej. Nie znamy parametrów aparatów zastosowanych na pokładzie nowości, ale znając Samsunga, nie powinny nas one zawieść. Wzornictwo natomiast powinno być analogiczne do pozostałych, tegorocznych smartfonów z Korei.

Czekam z niecierpliwością na bardziej konkretne informacje związane z nowością z Korei. Nie bedzie to smartfon tani, ale też nie spodziewam się, by jego cena mocno odbiegała od tej, którą Samsung zaserwował nam w przypadku Galaxy S10 Lite. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Źródło: Geekbench

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS