windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google Plotki/przecieki Urzadzenia

Taki będzie Pixel 4a! Oficjalne zdjęcia w sieci!

Smartfony Pixel od lat wyznaczają trendy w świecie urządzeń pracujących pod kontrolą Androida. Ponadto te niezwykłe słuchawki oferują nam długie wsparcie pod względem aktualizacji oprogramowania oraz fenomenalną jakość zdjęć wykonywanych za ich pośrednictwem. Już wkrótce rodzina urządzeń Pixel zostanie rozszerzona o godnego konkurenta dla iPhone SE nowej generacji. A my wiemy jakie będzie jego wzornictwo!

Google publikuje zdjęcia Pixela 4a! Kontrolowany przeciek?

Pixel 4a ma być mocnym smartfonem ze średniej półki cenowej. Podobno producent ma go wycenić nieco korzystniej, niż Apple swojego najtańszego iPhone. Pixel 4a zostanie zamknięty w plastikowej obudowie i nie zaoferuje nam flagowych podzespołów. Zamiast tego możemy liczyć na obecność ekranu 5,81 cala, USB-C, baterii 3080 mAh z ładowaniem 18 W oraz aparatu wspieranego przez najlepsze algorytmy Google’a. Dzięki nim zdjęcia mają prezentować się naprawdę wybornie. Poza tym koncern z Mountain View postawi na procesor Snapdragon 730, 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Wspomniany wcześniej aparat fotograficzny ma zostać umieszczony na modnej ostatnio „wyspie” – razem z diodą doświetlającą. Kamerka do selfie i rozmów wideo zostanie natomiast umieszczona w „oczku” wygospodarowanym na przednim panelu.

Czekam z wielką niecierpliwością na prezentację Pixela 4a i możliwość przetestowania tego smartfona. Mam nadzieję że będzie to namiastka droższych Pixeli dla osób o zdecydowanie mniej zasobnych portfelach. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Źródło: 9to5google

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS