windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Ten Samsung będzie hitem? Seria Galaxy M z nowym modelem!

Smartfony z rodziny Galaxy M powstały by zastąpić linię Galaxy J i by umożliwić koncernowi z Korei równorzędną konkurencję z produktami z Chin. Muszę przyznać, że była to dobra decyzja, gdyż Galaxy M21 to świetna propozycja w cenie do 1000 złotych. Czy równie atrakcyjnym smartfonem będzie Galaxy M31s? Do sieci trafiła właśnie specyfikacja tej nadchodzącej nowości!

Samsung Galaxy M31s ma zadatki na hit sprzedaży!

Wspomniane urządzenie oferować będzie sprawdzone w tym roku wzronictwo oraz ekran Infinity-O o rozdzielczości Full HD+ i przekątnej najprawdopodobniej 6,5″. Sercem smartfona będzie procesor Exynos 9611 wspierany przez 6 GB RAM oraz 128 GB przestrzeni na nasze dane. Za wykonywanie przyzwoitych zdjęć ma odpowiadać zestaw czterech aparatów, z których główny charakteryzowała będzie rozdzielczość 64 MP. Ponadto możemy liczyć na obecność Dual SIM, NFC, portu USB typu C, czytnika linii papilarnych pod ekranem, czy złącza jack 3,5 mm. Całość zasilana będzie baterią o pojemności 6000 mAh z funkcją szybkiego ładowania 25W. Smartfon zapowiada się więc całkiem nieźle, prawda? No ok, przeciwnicy Exynosa będą na pewno narzekać na to, że Samsung nie zdecydował się na zastosowanie procesora Snapdragon. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Exynos 9611 zastosowany został także w wyżej pozycjonowanych smartfonach, jak chociażby model Galaxy A51.

Oczywiście, by odnieść rynkowy sukces, Samsung musi odpowiednio wycenić swoją nowość. I mam tu na myśli wycenę korzystną dla klienta. Jeśli wierzyć doniesieniom, to w przeliczeniu na złotówki model A31s mógłby nad Wisłą kosztować około 1299 złotych. Pytanie – czy zadebiutuje w naszym kraju?

Źródło: Amazon

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS