windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Galaxy Note 20 rozczarowaniem? Na to wskazują doniesienia!

Samsung Galaxy Note 20 to zdecydowanie najbardziej wyczekiwany smartfon ostatnich miesięcy. Fani koreańskiego giganta wiążą z nim ogromne nadzieje. Trudno się temu dziwić – w końcu to flagowe urządzenie z najwyższej półki, za które będzie trzeba zapłacić iście kosmiczne dla wielu z nas pieniądze. Jak się jednak okazuje – nadchodzący, topowy smartfon z Korei może zawieść wielu z nas za sprawą specyfikacji, a konkretniej procesora.

Galaxy Note 20 dla Europy znów z gorszym procesorem?

Samsung często krytykowany jest za oferowanie w przypadku swoich najmocniejszych i najdroższych smartfonów procesorów Exynos, które pod względem wydajności i energooszczędności mają odbiegać od tego, co oferują topowe Snapdragony. Przy okazji premiery serii Galaxy Note 20 liczyliśmy na to, że trend się odmieni, i że Europa w końcu otrzyma „pełnowartościowy” produkt. Jak się jednak okazuje, mogą to być nadzieje płonne. Na nasz kontynent modele z rodziny Galaxy Note 20 mają bowiem trafić z procesorem Exynos 990. Wcześniej spodziewaliśmy się natomiast naprawdę niezłego układu Qualcomm Snapdragon 865+, w którym najmocniejszy rdzeń może taktować z częstotliwością aż 3,1 GHz, a wydajność układu graficznego Adreno 650 zwiększono o 10%. No cóż – podsumowanie nasuwa się tylko jedno:

Miejmy nadzieję, że ostatecznie oprogramowanie dla Galaxy Note będzie tak dopracowane, że różnica w procesorze europejskiej wersji nie będzie aż tak bardzo odczuwalna. I że nasza wersja, ze względu na brak Snapdragona będzie nieco tańsza od tej, dostępnej za Oceanem. W końcu Samsung powinien jakoś nam wynagrodzić niedogodności, czyż nie?

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS