windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Microsoft Edge

Microsoft Edge dla Androida jeszcze lepszy? Ważna nowość w drodze!

Microsoft Edge z potworka i brzydkiego kaczątka, po przejściu na Chromium jest zdecydowanie jedną z najlepszych przeglądarek internetowych dostępnych dla systemu Android. Jak się okazuje, wkrótce przed narzędziem z Redmond otworzą się nowe możliwości przez to, że twórcy Windowsa podjęli w jej przypadku dość ważną decyzję.

Microsoft Edge dla Androida od teraz w 64 bitach!

Microsoft ze swoim Edge dla Androida przechodzi właśnie na 64 bity. Co to oznacza dla statystycznego użytkownika tej ciekawej przeglądarki? W benchmarku Octane 2.0 wersja 64-bitowa osiąga niemal 2000 punktów więcej od 32-bitowej. To powinno odczuwalnie przełożyć się na większą płynność w wyświetlaniu stron przez przeglądarkę internetową. Oczywiście z nowości nie skorzystają wszyscy użytkownicy Androida. Wymogiem jest bowiem posiadanie nowszego smartfona wyposażonego w 64-bitowy procesor i pracującego pod kontrolą Androida 10 lub nowszego. Niestety osobiście nie uda mi się sprawdzić tej nowości, gdyż mój smartfon nie spełnia wymagań. Liczę jednak na Wasze opinie. Dajcie znać, jak nowa wersja Edge sprawuje się w praktyce.

Cieszy fakt, że Microsoft stara się, by Edge dzierżył tytuł jednej z najlepszych przeglądarek na rynku. Jeśli koncern z Redmond nie da za wygraną, to może wkrótce na poważnie zawalczyć o palmę pierwszeństwa z Chrome. Czas pokaże jak będzie. Trzymamy kciuki za zdrową rywalizację.

Źródło: Microsoft

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS