windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Urzadzenia

OnePlus Nord będzie hitem? Przewidywana specyfikacja w sieci!

Produkty OnePlus już dawno nie dzierżą miana pogromców flagowców. Na przestrzeni ostatnich lat bowiem same zaczęły drożeć i przez to wylądowały poza finansowym zasięgiem wielu z nas. Szansą na zmianę tej sytuacji jest nadchodzący średniopółkowiec o nazwie Nord. Czy ma szanse na to, by stać się godnym rywalem zarówno dla iPhone SE, jak i Pixela 4a?

OnePlus Nord może namieszać na rynku. Jest jednak jeden warunek!

Oczywiście aby osiągnąć sukces i stać się przebojem, nowość od OnePlusa musi zostać rozsądnie wyceniona. W zamian zaoferuje nam naprawdę niezłą specyfikację. Producent wyposaży go w ekran o przekątnej 6,44″ i rodzielczości 2400×1080 pikseli oraz odświeżaniu na poziomie 90 Hz. Będzie to matryca Fluid AMOLED. Wewnątrz obudowy doczekamy się natomiast procesora Qualcomm Snapdragon 765G ze zintegrowanym modemem 5G oraz od 8 GB do 12 GB LPDDR4x RAM i od 128 GB do 256 GB pamięci flash typu UFS. Gratka czeka także na fanów mobilnej fotografii. OnePlus bowiem wyposażył swoją nowość w podwójny aparat do selfie/rozmów wideo (32 MP + 8 MP) oraz bardziej niż przyzwoity zestaw głównych aparatów. Charakteryzują je rozdzielczości odpowiednio: 48 Mpix (f/1.75) z OIS + 8 Mpix (119º FOV) + 5 Mpix (f/2.4) do pomiaru głębi ostrości + 2 Mpix (f/2.4) do zdjęć makro. Warto również odnotować, że nowość wyposażona zostanie w akumulator o pojemności 4115 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania przewodowego WarpCharge 30T.

OnePlus Nord ujrzy światło dzienne oficjalnie już za kilka dni. Czy ustawią się po niego w kolejce rzesze fanów marki? Jak już wspomniałem, sporo zależy od wyceny urządzenia ze strony OnePlus. Tutaj każdy nieopatrzny krok może zakończyć się katastrofą.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS