windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Windows 10

Świetna nowość w Twój Telefon! Aplikacja jest coraz lepsza?

Aplikacja Twój Telefon to jeden z moich nieodłącznych towarzyszy w codziennej pracy. To właśnie dzięki niej synchronizowanie danych i powiadomień pomiędzy telefonem a komputerem jest czystą przyjemnością. Narzędzie z Redmond pozwala ponadto na wysyłanie SMS-ów i nawiązywanie połączeń. A Microsoft właśnie zaktualizował je o kolejną bardzo przydatną i – wbrew pozorom ważną – nowość!

Lepsze zarządzanie zdjęciami w aplikacji Twój Telefon!

Biblioteka zdjęć to dla każdego z nas bardzo ważne wspomnienia kolekcjonowane często na przestrzeni wielu lat. Istotne chwile chętnie uwieczniamy za pośrednictwem naszych smartfonów. Apka Twój Telefon już jakiś czas temu umożliwiła nam wygodne kopiowanie zdjęć z rolki aparatu. W tym celu wystarczy przeciągnąć zdjęcie z widoku w aplikacji na pulpit komputera. Tym razem Microsoft idzie o krok dalej i udostępnia funkcję, na którą czekaliśmy od dawna. Najnowsza aktualizacja bowiem udoskonala kwestię zarządzania zrobionymi przez nas zdjęciami. Teraz możliwe będzie usuwanie zdjęć z pokładu naszego smartfona za pośrednictwem aplikacji Twój Telefon. Wystarczy kliknąć na danej fotografii prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję „Usuń”. Proste, prawda?

Nowość tradycyjnie będzie udostępniona w kilku turach, więc możemy się spodziewać, że na nasze komputery trafi dopiero za kilka tygodni. Najpierw jednak musi zostać gruntownie przetestowana pod kątem ewentualnych błędów. Niemniej jednak będziemy dla Was monitorować sytuację i na pewno sprawdzimy nowość gdy tylko będzie już dostępna!

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS