windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

EMUI 11 jeszcze w tym roku! Co nowego?

Huawei nie może ostatniego roku zaliczyć do udanych. Przyczynił się do tego m.in. konflikt z administracją Stanów Zjednoczonych przez który koncern mocno stracił m.in. w Europie. Mimo to gigant nie zamierza się poddawać. Jeszcze w tym roku zadebiutuje nowa wersja nakładki – EMUI 11 (powiązana z systemem Android 11). Co wiemy w tej chwili na jej temat?

EMUI 11 przyniesie naprawdę ciekawe nowości!

Przede wszystkim warto wspomnieć o bardzo innowacyjnej technologii – tak zwanej technologii rozproszonej. Dzięki niej nasz smartfon ma uczyć się naszych nawyków i zachowań i dzięki temu pracować o wiele bardziej płynnie i niezawodnie. Poza tym z pewnością doczekamy się poprawek bezpieczeństwa, udoskonaleń interfejsu oraz nowych funkcji w aplikacji aparatu. Kolejne informacje związane z nową nakładką powinniśmy poznać w ciągu nadchodzących tygodni. Ma ona bowiem zadebiutować wraz z rodziną Mate 40 i zagościć na pewno na pokładzie tegorocznych i ubiegłorocznych flagowców. Nowości doczeka się także z pewnością dość pokaźna liczba tańszych smartfonów. Gdy tylko pojawi się w sieci jakaś lista smartfonów mogących liczyć na aktualizację – na pewno Was poinformujemy.

Jestem ciekaw jak potoczą się losy koncernu Huawei w nadchodzących miesiącach. Rynkowy duopol Samsunga i Xiaomi nie jest dobrym zjawiskiem i przydałoby się by powstała dla niego jakaś przeciwwaga. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Źródło: CDD

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS