windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung aktualizuje średniopółkowce! Są funkcje z topowych smartfonów!

Samsung lubi wzbogacać swoje topowe, flagowe smartfony o nowe, ciekawe funkcje. Czasem jednak zdarza się mu uzupełniać także możliwości urządzeń z nieco niższej półki. Tak jest właśnie tym razem. Ważna aktualizacja trafia właśnie na pokład modeli Galaxy A51 i A71. My natomiast przyglądamy się temu, co konkretnie trafi na pokład tych przyzwoitych smartfonów.

Modele Galaxy A51 i A71 ze świetnymi funkcjami!

Samsungi Galaxy A51 i A71 otrzymują właśnie One UI 2.1 wraz z wszystkimi dobrodziejstwami zarezerwowanymi dla tej wersji nakładki. Doczekamy się m.in. udoskonalenia aparatów. Po aktualizacji będziemy mogli uruchomić tryb w którym obiektywy smartfona wykonają jednocześnie 10 zdjęć i nagrają wideo na cztery różne sposoby – by nie umknęły nam najważniejsze chwile. Ponadto nagrywanie wideo doczeka się trybu Pro, dzięki któremu będziemy mieć większą kontrolę nad procesem rejestracji materiałów. Nie sposób nie wspomnieć o aktualizacji Galerii – w jej przypadku synchronizacja z Samsung Cloud zostanie zastąpiona synchronizacją z OneDrive. Co ciekawe, aktualizacja ma przynieść także nowość w postaci nowej metody łączności i wymiany plików pomiędzy urządzeniami – chodzi oczywiście o odpowiednika AirDropa od Apple.

Cieszy fakt, że Samsung udostępnia nowości także dla nieco tańszych smartfonów, takich jak Galaxy A51 i A71. Nie spodziewam się, by One UI 2.1 miało trafić na mojego Samsunga Galaxy A6. Mam jednak nadzieję, że już wkrótce dane mi będzie osobiście sprawdzić nowości w tej wersji nakładki na modelu Galaxy M21 mojej małżonki.

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS