windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Motorola Urzadzenia

Motorola pokazuje jak projektować tańsze smartfony z 5G! Rewolucja?

Na rynku smartfonów wspierających 5G mamy jeszcze niestety jak na lekarstwo. Cieszy jednak fakt, że nowości debiutują na różnych półkach cenowych. Nie każdego bowiem stać na zakup flagowca za kilka tysięcy złotych. Takim osobom naprzeciw wychodzi Motorola ze swoją ciekawą nowością. Powitajmy Motorolę Moto G 5G Plus!

5G dla mas? Motorola Moto G 5G Plus!

Ta niezwykle ciekawa nowość to dobrze zapowiadające się urządzenie w cenie do 2000 złotych. Jego sercem będzie procesor Snapdragon 765 ze zintegrowanym modemem 5G. Smartfon dostępny będzie w wariantach 4/64 GB oraz 6/128 GB. Ekran charakteryzuje przekątna 6,7 cala, a ponadto także proporcje 21:9 i rozdzielczość Full HD+. Co więcej, ekran może się też pochwalić możliwością odświeżania obrazu z częstotliwością 90 Hz i obsługą formatu HDR10. Do dyspozycji otrzymamy także ciekawy zestaw aparatów – 16 MP + 8 MP na przodzie oraz 48 MP + 8 MP z obiektywem ultraszerokokątnym + 5 MP do zdjęć makro + 2 MP czujnikiem głębi na tyle. Warto również odnotować, że smartfon zasilany jest baterią o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania przewodowego 20 W.

Nowość zapowiada się ciekawie, prawda? Już wkrótce powinna trafić do sprzedaży i wtedy będziemy mogli ocenić, jak sprawuje się w codziennym użytkowaniu. Cena w Polsce w dniu premiery wyniesie 1899 zł. Dostępny u nas ma być jedynie mocniejszy wariant urządzenia.

Źródło: Motorola

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS