windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy M41 jednak powstanie? Nowa koncepcja koncernu!

Kilka dni temu pisaliśmy Wam o Samsungu Galaxy M41, który miał zostać wyposażony w ekran OLED od BOE. Ostatecznie okazało się, że wyświetlacze od chińskiego dostawcy nie spełnia surowych wymagań podyktowanych przez koreańskiego giganta i nad projektem zebrały się ciemne chmury. Jak się jednak okazuje, projekt Galaxy M41 musi być dla Samsunga ważny, gdyż pomoc w kwestii ekranów nadchodzi właśnie od TCL!

Samsung Galaxy M41 z gigantyczną baterią!

Wspomniany ekran będzie swoistym eksperymentem – wszyscy bowiem przyzwyczailiśmy się do tego, że Samsung nawet w przypadku tańszych smartfonów stawia na matryce Super AMOLED. Trudno w tej chwili ocenić, czy OLED-y będą lepszym wyborem. Ciekawi jednak jeszcze jeden element specyfikacji Galaxy M41. Jest nim potężna bateria. Samsung zaczyna nas przyzwyczajać do tego, że urządzenia z linii Galaxy M oferują potężne ogniwa. Koncern z Korei otrzymał właśnie w Chinach certyfikat dla akumulatora o pojemności aż… 7000 mAh! To może być absolutny rekord jeśli chodzi o baterie montowane na pokładzie smartfonów!

Nie znamy daty premiery Samsunga Galaxy M41. Jeśli jednak producent rozsądnie go wyceni, to owo urządzenie może być hitem w swoim segmencie na miarę innej nowości z Korei – modelu Galaxy M21, który testowaliśmy dla Was jakiś czas temu.

Źródło: Gizchina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS