windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Promo Samsung Urzadzenia

Świetna promocja od Samsung! Możesz zgarnąć zegarek za darmo!

Samsung potrafi czasem dowalić jakąś promocją z naprawdę grubej rury. Tym razem ciekawa oferta została przygotowana dla osób decydujących się na zakup flagowców z Korei (które od momentu premiery nie sprzedają się niestety tak dobrze, jak by tego oczekiwano). Jeśli więc wahacie się nad zakupem nowego, topowego smartfona z Androidem na pokładzie, to może warto skorzystać z tej oferty?

Kup flagowca Samsung i zgarnij zegarek Watch Active!

Ceny tegorocznych flagowców są nadal stosunkowo wysokie. Nie oszukujmy się – Samsung nigdy nie wyceniał szczególnie korzystnie swoich topowych smartfonów, a kwoty które przyjdzie nam za nie uiścić kształtują się następująco:

  • Galaxy S20 – 3949 złotych
  • Galaxy S20+ – 4399 złotych
  • Galaxy S20+ 5G – 4849 złotych
  • Galaxy S20 Ultra – 5999 złotych

Dzięki najnowszej promocji, po zakupie któregoś z powyższych i dopełnieniu odpowiednich procedur, będziemy mogli odebrać zegarek Samsung Galaxy Watch Active za darmo. To bardzo korzystna oferta, gdyż w wolnej sprzedaży kosztuje on 699 złotych. Oczywiście formularz uprawniający nas do odbioru zegarka wypełniamy w aplikacji Samsung Members.

Samsung po raz kolejny udowadnia że potrafi przygotować naprawdę korzystne promocje. Podejrzewam, że jeśli potwierdzą się informacje związane z domniemaną ceną słuchawek z rodziny Galaxy Note 20, to koncern z Korei będzie również musiał pomyśleć nad atrakcyjnymi gratisami mogącymi skłonić nas do wyłożenia grubych pieniędzy na te flagowce.

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS