windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Ceny Galaxy Note 20 prosto z kosmosu? Wieści nie są dobre!

Czy już wkrótce smartfony od Apple mogą zyskać tytuł liderów opłacalności jeśli chodzi o zakup urządzeń mobilnych? Nie jest to surrealistyczny scenariusz. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze przecieki związane z cenami Samsungów z rodziny Galaxy Note 20 i nie mamy dla Was dobrych wieści. Zdecydowanie będą to biznesowe urządzenia, na zakup których będą mogli sobie pozwolić nieliczni!

Galaxy Note 20 to bardzo wysokie ceny!

Zaledwie dzisiaj rano prezentowaliśmy Wam Samsunga Galaxy Note 20 Ultra w pełnej krasie. Teraz natomiast docierają do nas wieści związane z cenami nowości z Korei. Mają to być najdroższe smartfony, jakie wyszły spod skrzydeł Samsunga. Jeśli do tej pory któreś z urządzeń z rodzin Galaxy S bądź Galaxy Note wydawały się Wam drogie, to poczekajcie do 5 sierpnia. Przewidywane ceny kształtują się następująco:

  • Samsung Galaxy Note 20 – cena wystartuje od 1249 euro.
  • Samsung Galaxy Note 20+ – cena wystartuje od 1499 euro.
  • Samsung Galaxy Note 20 Ultra – b.d.

Jak widać, Samsung może z cenami pojechać po bandzie. Czy seria Galaxy Note 20 będzie warta tego, by wydać takie pieniądze na smartfona? Koncern z Korei musi zaoferować na jego pokładzie naprawdę ciekawe i innowacyjne rozwiązania by skłonić nawet największych fanów marki do wydania tak sporej kwoty na nową generację „Notatnika”. Pozostaje uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości i czekać na prezentajcę.

Źródło: Techmaniacs.gr

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS